Pangramma, Х Платформа

Add your Challenge
  Про що challenge?

  У процесі створення робочої моделі сервісу візуалізації мистецтва Pangramma, стартап-команда стоїть перед викликом технічного вирішення у техніці Unreal Engine. Звертання до українських розробників не відповідають вимогам, бо рішення мають «ігровий» характер – ця техніка характерна для створення ігор, а потрібні рішення з урахуванням більш «реальної» природи художньої творчості і комунікації.

  Що є зараз?

  Команда займається напрямом візуалізації мистецтва з 2018 року і успішно провела тоді фестиваль візуального мистецтва «Фронтир». Потім був проведений захід створення віртуальної скульптури «громадське мистецтво», з використанням шоломів віртуальної реальності, у Києві і Харкові. Проводилися згодом хакатони, колаборації. Було створена ГО «Ікс Платформа» – хаб художників з використанням low skill tech. Команда застосовує технології VR, AR, AI. У 2020 році команда допомагала провести арт-фестиваль «Республіка» і фест у Кам’янці. Зараз компанія розробляє платформу, яка поєднує візуалізації і комунікації – таких рішень немає у світі, з використанням технології unreal engine, яка використовується в іграх. Надає високий функціонал. На її базі вже провела 5 проектів, включно з Kyiv Art Week, Євген Березницький, який віртуально відвідали декілька тисяч людей. Застосовані унікальні рішення про виставлення світла, тіні – створюється простір під кожного художника індивідуально.

  Що б хотілося змінити?

  Розробники в Україні не можуть виконати завдання, бо звикли працювати в ігровій сфері. Рішення в цій сфері за межами України, хоча їх розглядають, розробляти дуже дорого. Потрібен «білд»? в Unreal Engine, який передбачає multiplayer.

  Також мають челендж з іншим продуктом – важко застосовувати сучасні рішення штучного інтелекту для роботи з художниками – не виходять твори мистецтва. Відчули це при створенні реклами.

  Київ
  Creative

  Основнi проблеми

  Розширення цільової аудиторії
  , Система управління бізнесом всього підприємства
  Menu