ПП “НВПП “Спаринг-Віст Центр”

Add your Challenge
  Сайт компанії: https://ecotestgroup.com/, http://ecotestdefense.com/

  Основні послуги компанії:
  Науково-виробниче приватне підприємство «Спаринг-Віст Центр» – розробник та виробник приладів і систем радіаційного контролю торгової марки «ЕКОТЕСТ». Ми пропонуємо цілий спектр засобів для вирішення різноманітних задач з радіаційного контролю – від персональних та портативних дозиметрів і радіометрів, до стаціонарних систем та рішень для спецтехніки. Крім того, кілька років тому наша компанія відкрила нові напрямки діяльності та тепер пропонує клієнтам засоби РХБ захисту (від радіаційних, хімічних, біологічних та ядерних загроз) провідних європейських виробників, а також електронні блоки для бронетехніки (система протипожежного обладнання, датчики рівня палива, блоки управління системою стабілізації озброєння, комплекс виявлення лазерного опромінення з системою постановки димової завіси для маскування об’єктів спецтехніки, літаковий малогабаритний радіолокаційний відповідач тощо) та піротехнічні засоби (димові гранати і сигнальні міни) власного виробництва.

  З якими проблемами ІТ ви найчастіше стикаєтесь?
  відсутність CRM, відсутність рішень, які допоможуть оптимізувати процес контролю розробки проектів та виробництва, необхідність вдосконалення просування сайту та LinkedIn сторінки на закордонних ринках, написання ПЗ для наших приладів та систем.

  Які потреби в цифровізації має зараз ваша компанія? Опишіть ваш запит
  Нам потрібно професійний сайт для нового напрямку нашої діяльності, легку у користуванні CRM для полегшення процесу ведення іноземних клієнтів та замовлень, програмні рішення, які допоможуть оптимізувати процес контролю розробки проектів та виробництва. Також ми б хотіли знайти компанію, яка писатиме ПЗ для наших нових приладів радіаційного контролю та допоможе із модернізацією існуючого ПЗ для наших систем та приладів.

  Яких результатів ви б хотіли досягти?

  – новий професійний сайт з якісним цільовим просуванням;
  – CRM;
  – програмні рішення для контролю процесів розробки та виробництва у компанії;
  – сучасне ПЗ для наших приладів та систем.

  Вся Україна
  Machine Building

  Основнi проблеми

  Створення вебсайту
  , Оцифрування даних
  , Онлайн комунікація
  , Розширення цільової аудиторії
  , Оптимізація витрат
  , Цифровізація виробничих процесів
  , Цифровізація в процесах логістики
  Menu