Всеукраїнська благодійна організація “Даун Синдром”

Add your Challenge
  Про що challenge?

  Основний челендж – у секторі візуального мистецтва, створеного людьми з синдромом Дауна. Мета – показати, що це – творчі люди. Також – челенджі у створенні інструментів для онлайн освіти людей з синдромом Дауна та людей з інвалідністю.

  Що є зараз?

  Організація розвиває два напрямки – у секторі аудіовізуального мистецтва співпрацює з художниками, зокрема у створенні АтельєНормально, де демонструються художні твори людей з синдромом Дауна. Також має Центр раннього розвитку, де створює спеціальні освітні продукти для людей, які працюють з людьми з інвалідністю. В рамках проекту передбачається викладання педагогам, що буде зараховано їм як сертифіковані МОЗ курси підвищення кваліфікації.

  Що б хотілося змінити?

  Основний челендж – потрібні фахівці, які зможуть сформулювати і записати у вигляді технічного завдання ідеї організації. Також мають потребу у недорогому рішенні з хмарного депозитарію для зберігання своїх великих файлів. Також основна проблема – брак фінансування – «подаються в різні фонди», але безрезультатно. Також бажають створити «медіа-сторінку» Центру раннього розвитку.

  У співпраці з Гете-інститутом, отримали фінансування від МЗС Німеччини на проект «інклюзивного руху» – подібні організації Німеччини ділилися досвідом, провели дві виставки у жовтні 2018 року у Києві та в березні 2019 року в Одесі. Після цього було створене ательє «Нормально», робота якого принесла певні результати.

  Які очікувані результати?

  Асоціація підтримки людей з синдромом Дауна хоче сформулювати пріоритетні проекти та почати їх опрацьовувати, в умовах браку фінансування та ІТ експертизи. Хочуть створити landing page.

  Київ, Вся Україна
  Creative

  Основнi проблеми

  Оптимізація витрат
  , Система управління бізнесом всього підприємства
  , Цифровізація виробничих процесів
  Menu